Omlazení pleti, redukce vrásek

 

                S přibývajícím věkem  se pokožka stává  méně pružnou a ztrácí napínací sílu, následkem čehož vznikají viditelné prohlubeniny (vrásky). Rozhodující vliv má na to  vazivová tkáň, v detailu kolagenová vlákna (podobná miniaturním svalům). Cíleným použitím  kombinací  metod  IPL (intenzivního pulsního světla) a  ultrazvukový zářením (radiofrekvence) jsou kolagenová vlákna vitalizována a znovu vytvářena potřebná napínací síla.  

 

Jak probíhá samotné ošetření?

            Nejdříve proběhne vstupní konzultace s kosmetičkou a seznámení s postupem ošetření. Vaše údaje a zdravotní stav budou zaneseny na kartu v počítači. Pak dojde k zaměření pokožky za pomoci kamery (pokožka musí být odlíčená a zbavená všech nečistot) a vyhodnocení složení pokožky na ošetřovaném místě. Následuje samotné ošetření, které se skládá z dvou částí:

 

                V první části se používá ultrazvuková (radiofrekvenční) hlavice. Klientce se nejprve nanese na ošetřované místo sérum a nechá se 5 minut působit, pak se na pokožku nanese čirý gel kosmetickou špachtlí a rozetře se po celé ploše a. pak se ultrazvukovou (radiofrekvenční) hlavicí  krouží po celé ošetřované ploše.Následně se gel odstraní kosmetickou špachtlí a dočistí ubrousky. RF (radiofrekvence) je vysokofrekvenční elektromagnetická energie. Principem RF je rychlá změna polarity elektrod přístroje vyvolávající pohyb nabitých částic tkáně a vznik třecího tepla. Používáme bipolární RF hlavici, která pracuje na základě proudění energie mezi dvěma identickými elektrodami a dochází tak k přesnějšímu, povrchnějšímu prohřátí kůže, s maximem v úrovni dermis. Výhodou je nebolestivost a přesnost ošetření.

 

                V druhé části navazujeme s použitím IPL hlavice, kdy se opět nanese na ošetřované místo čirý gel pro lepší kontakt s Vaší kůží a za pomoci IPL hlavice se postupně krouží  po celé ošetřované ploše. Z hlavice přístroje jsou generovány záblesky světla, proto je nutné mít při ošetření na očích ochranné brýle. Během ošetření můžete na pleti cítit slabá štípnutí při každém záblesku.  Po  ošetření je z ošetřované plochy odstraněn čirý gel a pokožka je vysušena dosucha, můžete v pleti cítit horkost (u citlivějších slabé pálení), které většinou do 20 minut odezní, jedná se o reakci na ošetření. Kosmetiku je možné provést cca za 5 až 10 dní je ale lepší vynechat velké hloubkové čištění a napařování.

 

Kdy uvidíte první viditelné výsledky?

                Výsledky  samozřejmě nejsou vidět ihned po prvním ošetření. Aby mělo ošetření smysl a viditelný efekt, je nutné ho opakovat nejméně 3 až 5x. Počet ošetření je individuální s odstupem cca 3 až 5 týdnů. Přesné datum ošetření je zjištěno pomocí SKINWARE diagnostiky.  Nejlepších výsledků dosahujeme  na  neopálené pokožce.

 

Ceník redukce vrásek + omlazení pleti

Partie těla Cena za 1 ošetření Kč    Cena za 5 ošetření Kč+ collagen
Obličej celý 2 000,- 8 590,-
Obličej+krk 2 400,- 10 190,-
Dekolt 2 100,- 8 990,-

 

V ceně  každého  ošetření je aplicace séra.

V ceně za 5 ošetření je ampule collagen 14 ks péče na 28 dní.

 

 

                   Ampule collagen 14 ks