O nás

  Jsme moderní kosmetické studio, které nabízí profesionální služby a  vždy se postará o Vaše pohodlí a dobrý pocit. Po návštěvě našeho studia se budete cítit jako znovuzrození.

  Tak neváhejte a přijďte se nechat hýčkat.


 

 Dobrý den,

        jmenuji se Jana Denková a působím jako kosmetička, pedikérka, vizážistka  a nutriční terapeut již několik let ve Slaném. Vystudovala jsem  SŠ  služeb  a  řemesel  ve  Stochově, kterou jsem zakončila maturitní zkouškou. Hned po škole jsem začala pracovat jako kosmetička ve Slánském studiu a při  práci jsem se  rozhodla rozšířit si své vědomosti v oboru léčebné výživy. Vystudovala jsem proto VOZŠ v Praze 4, studium jsem zakončila  absolutoriem v oboru  Diplomovaný nutriční terapeut. V rámci studia jsem získávala praxi v nemocnicích (IKEM, Fakultní Thomayerova nemocnice,  Motol, FN Královské Vinohrady, Ústřední vojenská nemocnice, nemocnice Pod Petřínem, Oblastní nemocnice Kladno), ve školkách (Mateřská škola  Zvoleněves), v  domovech pro seniory (Domov seniorů Háje Praha) v ambulancích (Endokrinologický ústav – Obezitologie - Iscare) a v lázních (Lázně Mšené a. s.).  Jsem registrovaný nutriční terapeut a také jsem členkou ČAS (České asociace sester).

 Doufám, že jsem Vám tímto přiblížila dostatek informací o mne a o mé práci.

Budu se těšit na Vaši návštěvu.

                                                                                         S pozdravem Jana Denková, DiS.

            

 

Dobrý den,

                jmenuji se Michaela Rosická a vystudovala jsem  zahraniční vysokou školu ekonomického směru (ESMA  Barcelona), kterou jsem zakončila  magisterským studiem a získala  titul MBA . Během studia jsem pracovala ve společnosti Radionet  a po ukončení studia jsem pracovala ve společnostech  Ernst & Young, Global  refund a Merck Sharp & Dohme.   Ve   zmíněných společnostech  jsem získala  zkušenosti   na pozicích  ekonom, účetní, vedoucí malého týmu , školitel zěměstnanců, tvůrce manuálů, administrator a školitel programů a další. Vše  co jsem se naučila a věřte, že toho bylo hodně  jsem  dělala ráda byla to pro mě veliká zkušenost. Pak jsem  odešla  na mateřskou dovolenou.  Před několika měsíci  mi skončila MD a bohužel   i já jsem se setkala se skutečností, o které jsem do té chvíle jen slyšela. Ve chvíli, když jsem měla nastoupit na původní pracovní místo, mi bylo  zaměstnavatelem sděleno, že má pozice byla zrušena.  V tu chvíli jsem začala uvažovat , co by bylo nejlepší jak pro mě, tak pro mé dva prcky.  Napadala mě spousta  záměrů a pak jeden, který jsem měla na sobě vyzkoušený. Během mé rodičovské dovolené jsme navštěvovala jeden kosmetický salón v Praze, kde jsem si nechávala odstraňovat trvale chloupky na těle. Po několika sezeních jsem byla velice spokojená a napadlo mě,  jestli bych nemohla pomoci i jiným ženám v okolí mého bydliště, které  mají stejné starosti jako já. Domluvila jsem se s majitelkou salonu  na schůzce a ta mě zasvětila do všeho, co bylo potřebné k tomu, abych mohla  tento  IPL přístroj zakoupit a provozovat. V první  řadě jsem si musela udělat rekvalifikační kurz na kosmetičku a kurz na provoz stroje DERMAXWAVE ( školení jsem absolvovala přímo od výhradního prodejce a dovozce tohoto stroje do ČR a získala jsem tak certifikát, pro obsluhu tohoto zařízení).  Dermaxwave přístroj jsem zakoupila  přímo od zmíněného  dovozce, který mi poskytuje i  servis a poradenství k přístroji. Dále bylo zapotřebí najít vhodné prostory, přetvořit je na příjemné prostředí, vypořádat se se vší byrokracií a těšit se na první spokojené zákaznice.

Budu moc ráda, když Vám všem co navštívíte náš kosmetický salón budu moc pomoci a poradit a vy budete naoplátku spokojeni s výsledkem naší práce. 

 Na všechny se moc těším.                                                                             Michaela Rosická, MBA