Galvanická/ Ultrazvuková / Fotonová péče

pomocí přístroje Galvanic Care II

 

Galvanoterapie  - iontoforéza

působí na základě nízkého napětí elektrického proudu. Zvyšuje absorpci pleťových krémů, gelů a masek, čímž zvyšuje i jejich účinek. Odděluje kladné a záporné ionty pokožky, což usnadňuje čištění pleti a vstřebávání výživných látek.

 

Fotonová terapie

využívá přirozené paprsky, které jsou pomocí LED diod přenášeny do kůže. Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje receptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro všechny buněčné součásti, a tím vyživuje pokožku.

Světlo využívané při fotonové terapii dokáže vstoupit do nitra buňky a tak pečlivě vylepší vše od nejjemnějších poranění až po kožní onemocnění jako je psoriáza, herpes, vředy, popáleniny a akné.

- Brání vzniku pigmentových skvrn.

- Bojuje s akné a záněty kůže.

- Vyhlazuje jizvy.

- Redukuje vrásky (působí i jako prevence proti vráskám).

 

Modré světlo - působí proti kožním vyrážkám a pleť zklidňuje. Vhodné pro pleť, která je citlivá, mastná a problematická. Modré světlo upravuje vylučování kožního mazu účinné v boji proti akné.

Zelené světlo - zvyšuje absorpci živin.

Červené světlo - zvyšuje mikrocirkulaci, tvorbu kolagenu, redukci vrásek a pleť se zjemní a vypne. Nejvhodnější pro oblast kolem očí a čela. Zjemňuje velikost pórů.  

 

Ultrazvuková terapie

- Zvyšuje vazodilataci (rozšíření cév) tím, že se zvyšuje teplota, což způsobí lepší lokální cirkulaci a metabolismus pokožky.

- Zvýšení cirkulace vede k výrazné svalové relaxaci.

- Podporuje lepší vstřebávání krémů a sér proti vráskám.

- Tlumí bolest.

- Zlepšuje regenerační schopnost pleti.

 


 Tento přístroj není vhodný pro těhotné, pro osoby se zhoubným nádorem, s kardiostimulátorem, při zánětlivých onemocněních.